Tack till alla ni som svarade på Kulturskolans elevenkät!

Varje år skickar vi på Kulturskolan ut en enkät till dig som är elev på Kulturskolan. Den kommer till din eller dina föräldrars e-postadress, och ligger även här på hemsidan!

Nu är enkäten stängt för i år. Tack till alla ni som tog er tid och svarade! I år har 710 elever svarat på alla frågorna, så det är nytt rekord! Inom kort kommer vi lotta ut biobiljetter bland ni som deltar i tävlingen!

Genom att svara på enkäten har du som är elev möjlighet att säga vad du tycker om vår verksamhet. Det tar ca. 5 minuter och du har chans att vinna biobiljetter!

Det är anonymt att fylla i enkäten och svaren kommer inte kunna kopplas till enskilda elever – vi kommer enbart att få en sammanställning av resultatet. När resultatet är klart senare under sommaren kommer det att publiceras här på Kulturskolans hemsida.

Vi hoppas alla Kulturskolans elever vill hjälpa till och svara på enkäten!

Har du frågor om enkäten är du välkommen att kontakta utvecklare Kirsten Møller på kirsten.moller@kungsbacka.se eller 0300-835223.